Працюємо у військовий час
Избранное
Корзина

Ми доставляємо товар у будь-яку точку України, де є відділення Нової Пошти. Відправляємо наступного дня після замовлення. Вартість доставки залежить від тарифів Нової Пошти, а термін — від відстані. Товар приїде до вас через 1—3 дні після замовлення і оплати на вказане вами найближче відділення Нової Пошти. 

Оплата банківською картою або післяплатою.


Гарантії

Згідно із законом, ви можете повернути товар впродовж 14 днів після купівлі. На практиці у нас не було випадків, щоб покупець отримав не той товар або прострочену продукцію, оскільки наш менеджер особисто стежить за комплектацією замовлень. Якщо раптом таке станеться, ми пришлемо вам правильне замовлення і візьмемо на себе витрати на його доставку. 

Увага! Ми працюємо з лакофарбовою продукцією більше 5 років і можемо сказати на своєму досвіді, що переважна більшість претензій до якості товару пов'язана з його неправильним вибором і порушенням правил експлуатації. Тому перед купівлею уважно вивчите інструкції і характеристики товару, а якщо у вас виникнуть питання або сумніви — зв'яжіться з нашим консультантом